Наша історія

   У 1993 році 5 вересня в найбільш віддаленому мікрорайоні Тернополя було відкрито Пронятинську неповну середню школу. На цей час у ній навчалося 84 учні, працювало 13 вчителів.

     Відповідно до розпорядження виконавчого комітету Тернопільської міської ради народних депутатів від 12 квітня 1995 року за №122 Пронятинська неповна середня школа перереєстрована в середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 30 м.Тернополя.

     Педагогічний колектив школи, шукаючи свої шляхи виховання особистості, прийшов до сформування школи-родини “Дивоцвіт” у 1998 р.

     В основі усієї навчально-виховної роботи лежить тісна співпраця з батьками. Відомо, що для успішного формування особистості дитини необхідна єдність школи і сім’ї. Високі вимоги суспільства до освітнього рівня молодого покоління, підготовки його до життя і праці можуть бути задоволені тільки за умови зростаючої ролі батьків у цій справі.

     Співдружність школи з сім’єю, опора на родинні традиції набуває сьогодні нового педагогічного змісту та особливої актуальності.В основу системи виховної роботи нашої школи покладено ідеї родинного виховання. Трикутник «школа – учні – батьки» є опорною схемою у вирішенні більшості питань, пов’язаних з проблемами навчально-виховного процесу. Кожна його ланка є рівноправним учасником усіх шкільних справ, ідей і задумок.

     З 01 жовтня 2009 року при школі створена інтернатна група для учнів-спортсменів (футболісти та легкоатлети). Суттєво розбудовується спортивний майданчик та поповнюється матеріально-технічна база.

     З 2009 по 2014 навчальний рік школа працювала за спортивним профілем (напрямок футбол, волейбол, легка атлетика).

У 2016 – 2017 н р при школі відкрито садову групу.

  26 червня 2020 року рішенням Тернопільської міської ради Тернопільський навчально-вихвний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №30” перейменовано на Тернопільська гімназія №30

 

    У закладі освіти працюють:

19 педагогів

6 спеціалістів кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”

3 спеціалістів кваліфікаційної категорії “спеціаліст першої категорії”

6 спеціалістів кваліфікаційної категорії “спеціаліст другої категорії категорії”

4 спеціалісти

2 педагоги мають звання “старший вчитель”

У 9-х класах навчається 101 учень

Наші контакти:

Адреса: 

               вул. Калинова, 46

               Тернопіль

               46012

               Україна

Телефон:

               +380 352228020