Тиждень початкових класів

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкових класів «Традиції у нашому житті». Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику. Розпочався тиждень урочистою лінійкою на якій діти ознайомилися з планом проведення тижня і девізом «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».
12.12- звичай кусання калити та проведення розважальної програми, банс «Козачок», караоке «Народні пісні», загадки.
13.12- День різдвяного светра. Традиція, яка прийшла до нас з Англії та Ірландії. Діти отримали нову інформації про дану традицію з перегляду відео і попрацювали дизайнерами, створюючи модель свого улюбленого светра. День різдвяного светрика зробив вівторок яскравим і позитивним.
14.12 «Пророк Наум наведе на ум».
З нагоди відзначення Дня Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства учні взяли участь у пізнавально – інтелектуальній грі «Розумники і розумниці». Цього ж дня першокласники відзначили «100 днів у школі» та дізнались звідки пішла назва «однокашники».
15.12 любителі чаювання відзначають Міжнародний день чаю. Учні дізналися багато корисної інформації про чай та його властивості, види чаю, правила заварювання, історичні цікавинки, про появу чаю як напою. Першокласники створили аплікацію «Ароматний чай». Всі смакували запашним чаєм та обмінювалися враженнями у дружнім колі. Кожен мав змогу дібрати собі напій за смаком: чорний, зелений, трав’яний чи фруктовий.
В Україні спеціальних традицій щодо чаювань немає. Проте ніхто не заважає влаштувати у себе вдома щось на кшталт Дня чаю.
Дітям було цікаво подорожувати сторінками традицій рідного краю та інших країн світу. Слова Тараса Шевченка « І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь», які ми дібрали епіграфом, залишаються актуальними і в наш час. Тож нехай різні традиції і надалі знаходять місце у нашому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *